Nasz Bank
Nawigacja
Stowarzyszenie
  Strona Główna
  Nasze cele
  Terminarz spotkań
  Zarząd
  Statut
  Kontakt
  Ważne Adresy i telefony
  Darczyńcy i sponsorzy
  Stow. Amazonek
  Punkty Informacyjne

Regulaminy
  Regulamin spotkań Amazonek
  Zarząd
  Komisja rewizyjna
  Walne zebranie członków
  Harmonogram terminowych zadań
  Druki

Informacje
  ADWOKAT - Tomasz Pelec
  Profilaktyczna Mastektomia
  KINESIOLOGY TAPING
  XV-lecie - Filmik
  Galeria zdjęć
  Forum Amazonka
  Nasz Banner
  Historia
  Opiekun Stowarzyszenia
  Wolontariat
  Ochotniczki
  ORTO+STOMIA
  CzytajRzeszów
  Gorsety pooperacyjne
  Mobilny Urzędnik

Rehabilitacja
  REHABILITACJA AMAZONEK w RZESZOWIE
  Gimnastyka z PALOMED 2017
  Ćwiczenia Pradmed
  Oddział Stacjonarnej Rehabilitacji Ogólnoustrojowej - KOD 4300

Wydarzenia
  2014
  2009
  2008
  ESKULAPY 2017

Nasze aktywności
  Aktualności 2022
  Aktualności 2021
  Aktualności 2020
  Aktualności 2019
  Aktualności 2018
  Aktualności 2017
  Aktualności 2016

Twórczość artystyczna Rzeszowskich Amazonek
  Poezja
  Hodowla kwiatów
  Malarstwo Teresy Krupy
  Dekoracje kwiatowe - Barbara Krztoń
  Rękodzieło - Halina Lubera
  Obrazy - Teresa Krupa

Sprawozdanie merytoryczne
  2011 - następne lata
  2010
  2009
  2008

Oferty realizacji zadań publicznych - 2012
  Dokumenty/Pisma

Projekty Amazonek
  Lata 2013 - 2020 (szczegóły)

YouTube - Muzyka
Aby włączyć muzykę relaksacyjną 'Zaufaj Bogu RELAX' oraz Hymn Amazonek (int. Elżbieta Kuczyńska), nacisnij poniższy guzik w celu otworzenia playlisty z muzyką:
ESKUPALY 2017RZESZÓW, PODKARPACIE. Pacjenci docenili profesjonalizm, empatię, cierpliwość, życzliwość i uśmiech. 9 lutego wręczono statuetki dla najlepszych lekarzy z Podkarpacia. Decydujący głos w plebiscycie mieli pacjenci, którzy tego „naj” wskazywali według swoich odczuć.
W tym roku po raz drugi konkursowa kapituła wytypowała do nagrody za „szczególne osiągnięcia w medycynie” oraz „najlepiej zdany lekarski egzamin końcowy”.
Długie czekanie w kolejkach na zabieg czy poradę to codzienność służby zdrowia, ale w tej trudnej dla pacjentów rzeczywistości są też powody do optymizmu: to lekarze z powołania, którzy dla chorego mają nie tylko profesjonalną poradę, ale też czas, empatię, cierpliwość, zrozumienie, współczucie, życzliwość i uśmiech.

Decyzją pacjentów
I miejsce w kategorii lekarz rodzinny zajęła lek. med. Dorota Jedral-Gerritsen, spec. medycyny rodzinnej, przyjmująca w Przychodni SP ZOZ w Stalowej Woli.
W kolejności drugie i trzecie miejsce w kategorii lekarza rodzinnego zajęli: lek. med. Marcin Ściegienny, spec. chorób wewnętrznych, przyjmujący w ZOZ Ropczyce, w Przychodni w Sędziszowie Młp., oraz lek. med. Beata Tworek, spec. pediatra i medycyny rodzinnej, przyjmująca w NZOZ LEKARZ w Rzeszowie.
I miejsce w kategorii lekarz specjalista zajął lek. med. Janusz Kuczek, spec. chorób wewnętrznych, kardiolog, pracujący w ZOZ Ropczyce na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.
W kolejności drugie i trzecie miejsce w kategorii lekarza specjalisty zajęli: dr n. med. Joanna Grzegorczyk, spec. rehabilitacji medycznej, przyjmująca w Centrum Medycznym MEDYK w Rzeszowie oraz lek. med. Anna Kucharska, specjalista onkologii klinicznej, przyjmująca w NZOZ MRUKMED w Rzeszowie.
I miejsce w kategorii lekarz dentysta zajęła lek. dent. Izabela Pasternak, przyjmująca w Przychodni Stomatologicznej PRO FAMILIA w Rzeszowie.
W kolejności drugie i trzecie miejsce w kategorii lekarza stomatologa zajęli: lek. dent. Waldemar Mokrzyński przyjmujący w NOZ MULTI DENT w Nisku, oraz lek. dent. Aneta Daraż przyjmująca w Prywatnym Gabinecie Stomatologicznym  w Przemyślu.

Decyzją Kapituły
Za „szczególne osiągnięcia w dziedzinie medycyny w woj. podkarpackim” uhonorowany został prof. dr hab. n. med. Krzysztof Gutkowski, kierownik Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie.
W plebiscycie wyróżniono też młodych adeptów sztuki lekarskiej.
„Za uzyskanie największej liczby punktów z woj. podkarpackiego w Lekarskim Egzaminie Końcowym” uhonorowano lek. med. Annę Watras, odbywającą staż w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.
„Za uzyskanie największej liczby punktów z woj. podkarpackiego w Lekarsko-Dentystycznym Egzaminie Końcowym” – lek. dent. Magdalenę Jakubczyk z Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego w Rzeszowie.
„Za uzyskanie najlepszego wyniku z państwowego egzaminu specjalizacyjnego w dziedzinie laboratoryjnej diagnostyki medycznej wśród diagnostów laboratoryjnych woj. podkarpackiego” – Marcina Matysiaka.
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
LOGA