Nasz Bank
Nawigacja
Stowarzyszenie
  Strona Główna
  Nasze cele
  Terminarz spotkań
  Zarząd
  Statut
  Kontakt
  Ważne Adresy i telefony
  Darczyńcy i sponsorzy
  Stow. Amazonek
  Punkty Informacyjne

Regulaminy
  Zarząd
  Komisja rewizyjna
  Walne zebranie członków
  Harmonogram terminowych zadań
  Druki

Informacje
  KINESIOLOGY TAPING
  XV-lecie - Filmik
  Galeria zdjęć
  Forum Amazonka
  Nasz Banner
  Historia
  Opiekun Stowarzyszenia
  Wolontariat
  Ochotniczki

Rehabilitacja
  REHABILITACJA AMAZONEK w RZESZOWIE
  Gimnastyka z PALOMED 2017
  Ćwiczenia Pradmed

Wydarzenia
  2014
  2009
  2008
  ESKUPALY 2017

Aktualności
  Aktualności 2018
  Aktualności 2017
  Aktualności 2016

Twórczość artystyczna Rzeszowskich Amazonek
  Poezja
  Hodowla kwiatów
  Malarstwo Teresy Krupy
  Dekoracje kwiatowe - Barbara Krztoń
  Rękodzieło - Halina Lubera
  Obrazy - Teresa Krupa

Sprawozdanie merytoryczne
  2011 - następne lata
  2010
  2009
  2008

Oferty realizacji zadań publicznych - 2012
  Dokumenty/Pisma

Projekty 2017
  Zdrowie
  Kultura

Projekty 2016
  Psychoterapia amazonek
  Terapia medyczna

Projekty 2015
  Zdrowy tryb życia
  Forma psychoterapii

Projekty 2014
  Góry są dla każdego

Projekty - 2013
  Akademia Zdrowia
  Zwiedzanie krakowa
  Wspieranie osób niepełnosprawnych
  Zapobieganie chorobom cywilizacyjnym
  Więcej ruchu, więcej zdrowia
  Więcej ruchu, więcej zdrowia - opis zadania
  Prozdrowotna, Konferencja Szkoleniowa

MusicBox
Aby włączyć muzykę relaksacyjną "Zaufaj Bogu RELAX oraz Hymn Amazonek (int. Elżbieta Kuczyńska), naciśnij poniższy guzik w celu włączenia odtwarzacza i odtworzenia muzyki:
ESKUPALY 2017RZESZÓW, PODKARPACIE. Pacjenci docenili profesjonalizm, empatię, cierpliwość, życzliwość i uśmiech. 9 lutego wręczono statuetki dla najlepszych lekarzy z Podkarpacia. Decydujący głos w plebiscycie mieli pacjenci, którzy tego „naj” wskazywali według swoich odczuć.
W tym roku po raz drugi konkursowa kapituła wytypowała do nagrody za „szczególne osiągnięcia w medycynie” oraz „najlepiej zdany lekarski egzamin końcowy”.
Długie czekanie w kolejkach na zabieg czy poradę to codzienność służby zdrowia, ale w tej trudnej dla pacjentów rzeczywistości są też powody do optymizmu: to lekarze z powołania, którzy dla chorego mają nie tylko profesjonalną poradę, ale też czas, empatię, cierpliwość, zrozumienie, współczucie, życzliwość i uśmiech.

Decyzją pacjentów
I miejsce w kategorii lekarz rodzinny zajęła lek. med. Dorota Jedral-Gerritsen, spec. medycyny rodzinnej, przyjmująca w Przychodni SP ZOZ w Stalowej Woli.
W kolejności drugie i trzecie miejsce w kategorii lekarza rodzinnego zajęli: lek. med. Marcin Ściegienny, spec. chorób wewnętrznych, przyjmujący w ZOZ Ropczyce, w Przychodni w Sędziszowie Młp., oraz lek. med. Beata Tworek, spec. pediatra i medycyny rodzinnej, przyjmująca w NZOZ LEKARZ w Rzeszowie.
I miejsce w kategorii lekarz specjalista zajął lek. med. Janusz Kuczek, spec. chorób wewnętrznych, kardiolog, pracujący w ZOZ Ropczyce na Oddziale Chorób Wewnętrznych Szpitala Powiatowego w Sędziszowie Młp.
W kolejności drugie i trzecie miejsce w kategorii lekarza specjalisty zajęli: dr n. med. Joanna Grzegorczyk, spec. rehabilitacji medycznej, przyjmująca w Centrum Medycznym MEDYK w Rzeszowie oraz lek. med. Anna Kucharska, specjalista onkologii klinicznej, przyjmująca w NZOZ MRUKMED w Rzeszowie.
I miejsce w kategorii lekarz dentysta zajęła lek. dent. Izabela Pasternak, przyjmująca w Przychodni Stomatologicznej PRO FAMILIA w Rzeszowie.
W kolejności drugie i trzecie miejsce w kategorii lekarza stomatologa zajęli: lek. dent. Waldemar Mokrzyński przyjmujący w NOZ MULTI DENT w Nisku, oraz lek. dent. Aneta Daraż przyjmująca w Prywatnym Gabinecie Stomatologicznym  w Przemyślu.

Decyzją Kapituły
Za „szczególne osiągnięcia w dziedzinie medycyny w woj. podkarpackim” uhonorowany został prof. dr hab. n. med. Krzysztof Gutkowski, kierownik Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie.
W plebiscycie wyróżniono też młodych adeptów sztuki lekarskiej.
„Za uzyskanie największej liczby punktów z woj. podkarpackiego w Lekarskim Egzaminie Końcowym” uhonorowano lek. med. Annę Watras, odbywającą staż w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie.
„Za uzyskanie największej liczby punktów z woj. podkarpackiego w Lekarsko-Dentystycznym Egzaminie Końcowym” – lek. dent. Magdalenę Jakubczyk z Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznego w Rzeszowie.
„Za uzyskanie najlepszego wyniku z państwowego egzaminu specjalizacyjnego w dziedzinie laboratoryjnej diagnostyki medycznej wśród diagnostów laboratoryjnych woj. podkarpackiego” – Marcina Matysiaka.
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
LOGA